Joomla Template by Create a Website

 

 

Maden den kedi kumu üretimi yapılabilmektedir,çinden ve yurt dışı diğer ülkelerden gelen diğer kedi kumlarına göre daha performanslıdır.Madenin elenip ısıl  işlemden geçirilmesinden sonra,elde edilen kedi kumu paketlenip marka basılıp son kullanıcı ile buluşturulabilir. Yurt içi satışlarında her yıl yaklaşık %40 artış olmaktadır.

 

Neden kedi kumu ?

 

Birlikte yaşadığınız, evinizi paylaştığınız kedinizin yemek, su, tuvalet gibi zorunlu ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir. Onun için en iyi ve en doğru olanı yapmak fikri tüm kedi severlerin ortak düşüncesidir.

Doğal ortamlarından gelen alışkanlık nedeniyle toprak bir kedi için en ideal tuvalet ortamıdır. Ancak apartman dairelerinde yaşayan pek çok kedi için bu doğal ortamı bulmak neredeyse imkansız olduğundan, uygun malzemeler ile evde ihtiyacını giderebileceği bir mekan oluşturabilirsiniz.

Kedinizin ihtiyacını giderebilmesi için olmazsa olmaz diyebileceğimiz tuvalet kabı, kum ve dışkı temizleme tırmığı gibi malzemeleri seçerken estetik özellikleri ve kullanım kolaylığı yanında ürünlerin sağlığa uygunluğuna da dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

İşte bu durumda bentonit kedi kumu olaya giriyor ve kullanıcının ihtiyacına tam bir karşılık veriyor.

Gösterim: 10373